O firmie

Dzieci Mocy to wyjątkowy sklep. Kupując w nim, pomagasz spełniać marzenia dzieci chorych i niepełnosprawnych.

 

Kupując w sklepie dziecimocy.pl pomagasz

Cały dochód ze sprzedaży przekazywany jest na działalność Fundacji „Ogród Marzeń”, która wspiera finansowo leczenie i rehabilitację podopiecznych. Organizuje warsztaty, obozy oraz imprezy integracyjne. Pomaga również rodzicom dzieci – prowadzi dla nich grupę wsparcia, organizuje warsztaty i porady.

 

Wspierasz wyjątkowe projekty

Fundacja „Ogród Marzeń” stara się również robić rzeczy wyjątkowe. Stworzyła FabLab i organizuje Noc Naukowców, ale też postawiła w Jarocinie pomnik GLANA. Dlatego właśnie w sklepie Dzieci Mocy możesz kupić gadżety związane z kultowym butem i kultowym festiwalem.

 

Spełniasz marzenia

Dzieci Mocy to coś więcej niż marka i sklep. Tu spełniamy marzenia Twoje, by mieć ciuch lub gadżet, który sprawi Ci radę; Twoich bliskich, bo możesz dla Nich kupić u nas wspaniały prezent. I najważniejsze -  spełniasz marzenia naszych podopiecznych.   

 

Jesteś dla nas ważny

Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie będą dla Ciebie ważne i będziesz do nas wracać. Staramy się, by produkty były nie tylko ciekawe wizualnie, ale też przykładamy wagę do jakości i staranności  wykonania. Dlaczego? Bo Ty jesteś dla nas ważny.

 

Nasi podopieczni mają wielką moc. Ty również ją masz.

Wszyscy jesteśmy Dziećmi Mocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl